MIRËSEVJEN VIZITOR
Hotel Restorant Le Palazzine në Vlorë
është vendi i duhur që të qëndroni
Check In
Night
Check Out
Adults
Children

ÇFARË GJENI TEK NE

Vendi ku nderthuren pamjet me bukuritë mesdhetare të qytetit të Vlorës te përkëdhelura me shijet enogastronomike. Hoteli ku mund të rigjeneroheni për një tjetër aventurë që ju pret. Restoranti që ju sjell produktet e detit në tavolinat tuaja

Bar

Provo kokteilin e radhës mes miqsh.

Rrethuar mes gjelberimit në ambientet komode mund të shijoni pijen tuaj të preferuar, verën e përzgjedhur nga kantinat më të mira europiane .

Lojra për femijë

Argëtim për çdo moshë.

Që në fillesa menduam që ambientet tona të ishin atraksion për të gjithë.

Ballkoni i Qytetit

Eja të shijoni pamjen më mbresëlënëse të qytetit.

Vendodhja ideale ku mund të soditet skyline i qytetit të Vlorës dhe nga ku mund të shijohen perëndimet më romantike, bashkimin e diellit me detin me kornizë ishullin e Sazanit dhe gadishullin e Karaburunit.

Piceria

Në ambjentet tona një miks emocionesh ledhatojnë shqisat tuaja. Por nuk mund të mos e theksojmë se si “shija” përqafon secilën prej tyre. Pica është një vakt i thjeshtë me tre katër përbërs dhe sekreti për nje Picë te mirë është furra me druri ulliri, që ofron perveç nje miks aromash dhe fragrancash gjatë pjekjes.

Parkim

Në çdo qytet të zhvilluar vendet ku të shpenzosh pushimet janë të shumtë por problemi më i madh që sjell stress dhe pakënaqësi është parkimi. Sidoemos në qytetet verore. Ndaj u përkujdesëm që veç ambjenteve të arreduara përsosmërisht të lemë haapsira të mëdha për të parkuar. Duke u kujdesur për ju akoma më parë së të shijoni ngrohtsinë që ofrojmë.

Akomodimet Tona

Udhëtim nëpërmjet shqisave

Pushimet janë gjithnjë një udhëtim pa dallim nëse vini nga shumë larg apo sapo u shkëputët nga routina juaj e përditshme. Të gjithë kërkojnë emocione të reja. Ndaj në u përkujdesëm që në një vend të ndëtonim një rrugëtim emocionesh ku udhërrëfyesit të jënë shqisat tuaja Dhomat: Të arreduara me një stil modern duke patun në fokus shplodhjen, në gjëndje t’ju jap energji të reja për të rinisur aventurën e radhës.

U përpoqëm dhe arritëm të ndërtonim një shërbim ndryshe nga kushdo, duke ndërtuar një shërbim që përkujeset për ju, familjen dhe miqtë tuaj jo vetëm për fjetjen por duke vendosur theksin mbi çka është më e rëndësishme në pushimet tuaja

Dita juaj:Buzëqesh jemi ne Vlorë! Vlora e plazheve karakteristikë, por dhe e mijëra viteve histori, gjë që mund ta shijoni me guidat turistike në pikat e interesit, muzeumet, dhe sidomos me plazhet e paeksploruara të karaburunit.. Influenca e guzhinës Italiane nuk mund të mos prekte qytetin më të afërt me të.Dhe pse rigorozisht dashamirës kulinarisë Shqiptare, gatimet e kësaj guzhine na bënë të dashurohemi me të dhe çdo ditë gatuajmë me të vetmen dëshirë për t’ua përcjellë dhe për të bërë pushimet tuaja mahnitëse.

Gjithçka e kemi fokusuar tek shqisat dhe nuk do rreshtim së punuari derisa të gjithë të provojnë të paktën njëhërë çdo të thotë reaisht të pushosh në Vlorë. Nëse doni të përditësoheni se si dhurojmë emocione na ndiqni në rrjtet sociale :

Le Palazzine mendon për ju , që t'ju përmbushi ditën plot aktivitete...

Kujdesemi që ju të keni një ditë plot aktivitete si : Ushqim cilësor ,
Diving , Guida Turistike si dhe plot aktivitete të tjera..

Galeria

Dëshmitë e klientëve tanë